Beşiktaş – Sivasspor, 11/11/2018, Pazar 20.30

https://www.bahisbets-1.com/wp-content/uploads/2018/11/273x182_000_1AB4B5.jpeg

İç sahada etkili futbol oynayan Beşiktaş, saha avantajı ve seyirci desteğini de arkasına alınca oldukça agresif ve akıcı bir futbol ortaya koyuyor. İç sahada gol bulmakta zorlanmayan siyah beyazlı ekip, defansında da açıklar vererek çoğu neredeyse her maçta kalesinde gol görüyor.

Bu sezon deplasmanlarda oldukça zorlanan siyah beyazlı ekip, iç sahada aldığı başarılı sonuçlarla ayakta durmaya çalışıyor. Şampiyonluk yarışından kopmak istemeyen güçlü ekip, iç sahadaki maçlarda hata yapmak istemiyor. Sivasspor ise, ligin orta sıra takımlarından ve en büyük hedefleri ligi ilk 4 içinde bitirerek Avrupa Kupaları’na katılmak.

Dağılan kadroyla birlikte Monaco oldukça kan kaybetti. PSG bu maçı rahat kazanır!

 

  • Beşiktaş’ın bu sezon iç sahada oynadığı son 10 maçın sekizinde en az 3 gol atılırken, bu 8 maçın tamamında karşılıklı goller atıldı.
  • Sivasspor, bu sezon deplasmanda oynadığı son 10 maçın dokuzunda gol atmayı başardı ve bu maçların sekizinde karşılıklı goller oldu.
  • Beşiktaş iç sahada oynadığı 5 maçta 12 gol atıp kalesinde 6 gol görürken, Sivasspor deplasmanda oynadığı 5 maçta 7 gol atıp 12 gol yedi.
  • İki takımın arasında oynanan son 5 maçın üçü 2.5 üstü sonuçlandı ve bu maçlarda karşılıklı goller atıldı.

Sivasspor iç sahada gol atmakta zorlanırken, dış sahada daha golcü bir takım kimliğine bürünüyor. Beşiktaş ise dış sahada tutuk bir futbol sergilemesine rağmen, iç sahada taraftarıyla bütünleşerek oldukça hızlı bir futbol ortaya koyuyor. Maçın ilk dakikasından itibaren baskılı oynamaya başlayan ekip, golü bulduğunda daha da akıcı bir futbol oynuyor. Ancak Beşiktaş’taki en büyük sorun kalesinde her maçta gol görmesi. Kalesini bir türlü gole kapatmayı başaramayan siyah beyazlı ekibin bu maçta da kalesinde gol görmesi oldukça yüksek ihtimal olarak görünüyor.  iki takımın da goller bulacağı maçta fileler en az 3 kez havalanır.