Leverkusen – Zürih | Tarih: 08.11.2018 | Perşembe - 23.00

https://www.bahisbets-1.com/wp-content/uploads/2018/11/287x180_000_1AJ7IB.jpeg

İki takım arasında oynana ilk maç oldukça ilginç bir şekilde sonuçlandı. İsviçre ekibi Zürih, rakibi karşısında öne geçmesine rağmen, ikinci yarıda geriye düşmüş, ancak maçın sonu yaklaşırken bulduğu gollerle 3-2 kazanmasını bilmişti.

Alman ekibi Leverkusen bu sezon oldukça gollü maçlara imza atıyor. Hem Avrupa Ligi’nde hem de Bundesliga’da her maçında bol gole tanıklık ettiğimiz ekip, İsviçre deplasmanında oynadığı karşılaşmadan 3-2 yenik ayrıldı. Bu maçta rakipleri kaşısında galip gelmeleri durumunda grup liderliğini tekrar alacaklar.

Leverkusen – Zürih maçı oldukça gollü geçecek.

  • Krosnadar UEFA Avrupa Ligi’nde oynadığı 3 maçın 2’sini kazanarak grupta 2. sırada yer buldu. 6 puanlı Rus ekibini yine 6 puanla takip eden Standart Liege, grupta doğrudan rakibi ile çok önemli bir maçta mücadele edecek.
  • Bayer Leverkusen, UEFA Avrupa Ligi’nde grupta oynadığı 3 karşılaşma sonucunda, 2 galibiyet 1 mağlubiyetle grup ikincisi. Oynadıkları 3 maçta 9 gol atan ekip, kalesinde 7 gol gördü ve 3 maç sonunda toplamda 16 gol atıldı.
  • Zürih ise, grupta oynadığı 3 maçı da kazanarak grup lideri olarak bu maça çıkacak. 3 maçta 5 gol atan ekip, kalesinde 2 gol gördü.
  • İki takımın da gruptan çıkması hemen hemen garanti ve bu iki takım grup liderliği için mücadele içerisinde olacaklar.
  • Leverkusen bu maçı 2 ya da daha farklı kazanırsa, grup liderliğini rakibinden averaj üstünlüğü ile alacak.
  • Leverkusen’in oynadığı son 10 maçın sadece ikisi 2.5 altı olarak sonuçlandı ve oynadıkları son 5 maçın tamamı 3.5 üst olarak sonuçlandı. Bu 5 maçta toplamda 16 gol atarken, kalesinde 11 gol gördü.
  • Leverkusen’in grupta oynadığı maçlar sırasıyla 2-3, 4-2 ve 3-2 sonuçlandı.

Alman ekibi Bayer Leverkusen, oldukça ofansif bir futbol oynayarak futbolseverleri gol açısından oldukça tatmin edici skorlar alıyorlar. Grupta oynadığı maçlardan ve Bundesliga maçlarından bunu rahatlıkla görebiliyoruz. İsviçre ekibi Zürih, her ne kadar grup maçlarında temkinli futbol oynasa da rakiplerinin oyununa ayak uyduruyorlar ve buldukları fırsatları kolayca gole çeviriyorlar. Bu maçı Leverkusen kazanmak isteyecek ve maçın başından itibaren rakip kaleye yüklenmeye başlayacaktır. Kadro kalitesi olarak rakibinden oldukça üstün olan ekip bunu rahatlıkla başarabilecek güç ve kalitede. Zürih bu maçta defansif oyun ortaya koyarsa mağlubiyet kaçınılmaz olacaktır. Taraf bahsi olarak Leverkusen’in kazanacağını öngörsek de taraf bahsinden uzak duracağız. Maçta en az 3 gol olur ve riski sevenler için 3.5 üstü de denebilir.