UEFA Uluslar Ligi’nde Bu Akşam

https://www.bahisbets-1.com/wp-content/uploads/2018/09/287x191_uefa-nations-league.jpeg

B Grubu’nda Rusya ve İsveç aynı grupta bulunan Türkiye ilk maçında Rusya’ya 2-1 kaybederek bu seneye de mağlubiyetle başlamış oldu. Bu sene UEFA tarafından hazırlık maçları da daha ciddi olsun diye böyle bir organizasyona imza atan UEFA yetkilileri böylece bu tip maçların gelirlerini de arttırdı.

A Grubu’nda yer alan Polonya, Portekiz ve İtalya üçlüsünden ilk maçı İtalya ve Polonya oynadı. İki takım sahadan 1-1’lik beraberlikle ayrılırken gecenin maçında ise Portekiz ve İtallya karşı karşıya gelecekler.

Son Dünya Kupası’na katılamayan İtalya için maçın önemi oldukça fazla olacak ancak Portekiz’in iç sahada oynuyor olması takıma ciddi bir avantaj sağlayacaktır. İki takımında açık bir oyun sergileyeceğini düşünecek olursak, skor anlamında tatmin edici bir mücadele olmasını bekleyebiliriz.

İsrail, Arnavutluk ve İskoçya’nın oluşturduğu bu grupta ise Arnavutluk ilk maçında kendi evinde ağırladığı İsrail’i tek golle geçmeyi başardı ve 3 puanı hanesine yazıdran takım oldu, ki Arnavutluk takımı kendi sahasında oynadığı karşılaşmalarda genelde avantajlı olan takım olur.

Bu grupta bu akşamın karşılaşmasında İskoçya ve Arnavutluk karşı karşıya gelecekler. Gecenin zor maçlarından biri olduğunu belirtmek gerekiyor ama bu kez Arnavutluk deplasmanda olacak.

Sırbistan, Karadağ, Romanya ve Litvanya’nın oluştuduğu grupta ise oynanan ilk karşılaşmalarda Sırbistan konuk olduğu Litvanya deplasmanından puanla ayrılırken, Romanya ve Karadağ ise golsüz eşitlikle sahadan ayrılan taraflar oldular.

Bu akşam Karadağ iç sahada Litvanya’yı konuk ederken Sırbistan ve Rımanya karşı karşıya gelecekler. Tabii kendi sahasında Karadağ 3 puanı alan taraf olur ancak bu grubun zorlu maçında Sırbistan ve Romanya birbirlerini zorlayacaklardır. Kadro kalitesinin bu karşılaşmada Sırplardan yana olduğunu da belirtmiş olalım.

Gürcistan, Andorra, Letonya ve Kazakistan oluşturduğu grupta ise Gürcistan ilk maçında Letonya’yı mağlup ederken, Letonya sonrasında oynadığı Andorra maçından golsüz beraberliğkle ayrıldı ve grubun son maçında da Güzrcistan deplasmanda Kazakistan’ı 2-0’la geçen taraf oldu. Bu akşam ise Andorra ve Kazakistan karşı karşıya gelecek ve iki takımında skor anlamında tatmin edici bir oyun ortaya koyacaklardır.